Gizlilik ve Site Kullanım Şartları

Anasayfa / Gizlilik ve Site Kullanım Şartları

Gizlilik Sözleşmesi

Bu www.sukruyazar.com.tr web sitesini ziyaret etmeniz vasıtasıyla sunulan hizmetlerden ve paylaşılan bilgilerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu gizlilik sözleşmesinde belirtilen şartlara tabidir.

www.sukruyazar.com.tr web sitesini ziyaret etmekle işbu Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
Prof. Dr. Şükrü YAZAR hastalarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgi (isim, soyisim, adres, yaş, e-posta, telefon) ve resimlerini talep etmektedir. Toplanan bu kişisel bilgi ve resimlerden elde edilebilecek veriler, dönemsel tedavi kampanya çalışmalarında ve hasta profillerine yönelik özel tedavilerinin kurgulanması ve sınıflandırılması çalışmalarında Prof. Dr. Şükrü Yazar Kliniği bünyesinde kullanılmaktadır.

Prof. Dr. Şükrü YAZAR www.sukruyazar.com.tr sitesinin iletişim formlarından topladığı tüm bilgileri, söz konusu kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır. Tedavi ve bilgilendirme faaliyetleri dışında hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

Prof. Dr. Şükrü Yazar e-posta adresleri ve iletişim formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde ziyaretçilerin site kullanımı sırasında hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Herhangi bir kişisel tehdit içermeyen bu istatistiksel veriler, hastalara daha özel ve kusursuz bir bilgi alma deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

www.sukruyazar.com.tr sitesinin hasta ve ziyaretçi bilgileri ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi durumlarında ilgili mevzuat gereği resmi makamlara açıklanabilecektir.

www.sukruyazar.com.tr site ziyaretçilerinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Prof. Dr. Şükrü YAZAR Kliniği çalışanları ve iştirakçileri ulaşabilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları kullanması mümkün değildir.

İnternet ortamının yapısı gereği www.sukruyazar.com.tr sitesindeki interaktif formlar aracılığıyla gönderdiğiniz kişisel bilgileriniz internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğabilecek zararlarınızdan Prof. Dr. Şükrü YAZAR, çalışanları ve iştirakçileri sorumlu değildir. Başkalarının yasal olmayan şekilde bilgilerinizi kullanması durumundaki maddi manevi tazminat hakkı sizdedir.

www.sukruyazar.com.tr web sitesi aracılığıyla toplanan tüm kişisel bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanmaktadır.

Site Kullanım Şartları

1- Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları

www.sukruyazar.com.tr sitesinin tüm hakları Prof. Dr. Şükrü YAZAR’a aittir.

Bu web sitesinde yayınlanan tüm içerikler (hizmetler, bilgiler, dökümanlar, resimler vb.), ulusal, uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmelerle korunmaktadır. Web sitesinde yer alan her türlü bilgiler; www.sukruyazar.com.tr sitesinin tamamı ya da bir bölümü değiştirilerek kullanılamaz. Ancak kaynak belirtilerek kullanılmasına izin vermektedir. Tasarım ve yazılım dahil olmak üzere sitedeki hiçbir modül ve içerik izin alınmadan değiştirilemez, kopyalanamaz, postalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir alan adına yüklenemez, iletilemez ya da dağıtılamaz.

2- Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi
- www.sukruyazar.com.tr herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce / sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, bilgi ekleme ya da yenileme hakkı saklıdır.

- www.sukruyazar.com.tr içeriklerdeki bilgi ve Türkçe hatalarından sorumlu tutulamaz. Web sitesinin tüm sayfalarında her türlü değişiklik ve yenilik yapabilir. Site üzerindeki değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış ya da bilgi hatasından dolayı www.sukruyazar.com.tr sitesi sorumlu tutulamaz.

3- Başka Sitelere Verilen Bağlantı Linkleri
www.sukruyazar.com.tr sitesi başka bir sitede yayınlanan içeriklere doğru ve gerekli gördüğü takdirde link verilebilir. Bu bağlantıların amacı site ziyaretçilerine en iyi bilgiyi vermeye çalışmaktır. Kullanıcılar site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.sukruyazar.com.tr sitesinin hiçbir güncel kontrolü olmadığı için linklerin ulaşabilir olduğundan sorumlu olmadığını ve bu kaynaklar üzerinde bulunan hiçbir içerik, reklam ya da ürüne kefil olmadığı beyan eder.

www.sukruyazar.com.tr sitesi bağlantı verdikleri web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında kullanıcılara bir garanti vermez. Bu nedenle bağlantı (link) verilerek gittiğiniz sitelerin gizlilik ilkelerini mutlaka okuyunuz.

4- Kullanıcı Bilgileri Hakkında
www.sukruyazar.com.tr web sitesi aracılığıyla vermiş olduğunuz Ad, Soyad, Tel, Adres, Hastalık, Yorum, İyileşme Hikayesi gibi bilgilerinizi www.sukruyazar.com.tr ile bağlantılı sağlık ve tedavi merkezleriyle paylaşılmasını ve kullanılmasını kabul etmiş sayılırsınız. Bahsedilen bilgiler doğrudan ya da dolaylı olarak ilgili bulunan bir durumda uygulamadaki kural ve düzenlemelere göre www.sukruyazar.com.tr çalışanlarına aktarılabilir.

5- Haklar ve Sorumluluklar
www.sukruyazar.com.tr kendi web sitesinde verilen bilgilerin yanlış kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı ve özel sonuç niteliğindeki zararlarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Estetik, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Pofesör Doktor Şükrü Yazar'ın www.sukruyazar.com.tr web sitesinde yer alan tüm içerikler bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Verilen bilgileri doktorunuza danışmadan uygulamayınız. Kullanımı durumundaki tüm sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.

www.sukruyazar.com.tr sitesine girmeden önce site kullanım şartlarını okuduğunuzu ve onayladığınızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık olduğu takdirde işbu web sayfasında bulunan tüm kayıtların Hukuk Mukameleleri Kanunu'nun 193. maddesine göre tek ve gerçek münhasır delil olarak kabul edileceği ve anlaşmazlıkların çözümünde İstanbul mahkemelerinin yetkili olduğu www.sukruyazar.com.tr web sitesine giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

www.sukruyazar.com.tr sahibi Prof. Dr. Şükrü Yazar sitede bilgileri yer alan 3. kişilerin/kurumların ihmal ya da diğer sebeplerle hata, kesinti, kayıp, iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha, izinsiz kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi ve kullanılması hususunda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

6- Kullanıcı Güvenliği
www.sukruyazar.com.tr sitesinin topladığı tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Kullanıcılar tarafından doldurulan iletişim, randevu, yorum, teşekkür ve şikayet formları iletilme sırasında şifrelenerek SSL teknolojisiyle korunmaktadır. Kullanıcı verileri tarafımıza ulaştıktan sonra gizlilik standartlarında korunmaktadır.

- www.sukruyazar.com.tr sitesinin kullanımından doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir maddi / manevi zararlarınızdan sorumlu tutulamaz.
- www.sukruyazar.com.tr web sayfasının tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır.
- www.sukruyazar.com.tr web sitesinin tüm hakları Profesör Doktor Şükrü YAZAR'a aittir.

www.sukruyazar.com.tr sitesini kullanarak bu sayfada tarafınıza belirtilen hükümlere bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlara bağlı olmak istemiyorsanız web sitesine erişimi kesebilir ve siteyi kullanmayabilirsiniz. Prof. Dr. Şükrü YAZAR'ın www.sukruyazar.com.tr sitesinin gizlilik sözleşmesinde ve site kullanım şartlarında her zaman değişiklik yapabilir. Tüm güncel değişiklikleri de site ziyaretçileri peşinen kabul etmiş sayılır.

Prof. Dr. Şükrü YAZAR - www.sukruyazar.com.tr web sitesinin gizlilik sözleşmesi ve ziyaretçi site kullanım şartlarıyla ilgili tüm sorularınız/görüşleriniz/itirazlarınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Şükrü Yazar Estetik Kliniği İletişim Bilgileri

Tel: +90 212 257 1515 - +90 541 334 3484
E-Mail: info@sukruyazar.com.tr

Adres: Harbiye Mah. Vali Konağı Cad. Marmara Apt.
No: 16 Kat:1 D:2 Nişantaşı – Şişli / İstanbul

Blog


Estetik, Sağlık ve Güzelliğe Dair Özel Yazılar
Areola

Areola

Areola

Areola Nedir, Ne Demektir? Areola; göğüs ucu çevresindeki koyu renkli halkalar ola...

07.10.2020 Prof. Dr. Şükrü YAZAR
Meme Sarkması

Meme Sarkması

Meme Sarkması

Meme Sarkması Nedir? İnsanlar fıtratı gereği daima kusursuz bir görünüme sahip olm...

28.09.2020 Prof. Dr. Şükrü YAZAR
Meme Kanseri

Meme Kanseri

Meme Kanseri

Meme Kanseri Nedir? Kadınlarda sütün üretildiği meme dokusunun içerisindeki lobüll...

13.09.2020 Prof. Dr. Şükrü YAZAR
Mastektomi Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?

Mastektomi Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?

Mastektomi Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?

Mastektomi Nedir? Mastektomi, memede bulunan kanser dokusunun çıkarılması üzere ya...

13.09.2020 Prof. Dr. Şükrü YAZAR
Meme Estetiği Tıp Terimleri ve Sözlük Anlamları

Meme Estetiği Tıp Terimleri ve Sözlük Anlamları

Meme Estetiği Tıp Terimleri ve Sözlük Anlamları

A Ablactation: Bebeği sütten kesme Adjuvan Tedavi: Cerrahiden sonra cerrahiye ilave...

15.09.2020 Prof. Dr. Şükrü YAZAR